Treningi EMS dla sportowców i klubów sportowych

 

Treningi EMS dla sportowców

Indywidualne treningi EMS dla sportowców w studiu Premium EMS w Katowicach, to wyjątkowe uzupełnienie jednostek treningowych o dodatkowy trening, który nie obciąży stawów i zniweluje ryzyko kontuzji. Impuls "masaż" może być również świetnym uzupełnieniem dla regeneracji organizmu przed zawodami. 

 

Treningi EMS polecamy również sportowcom w okresie rekonwalescencji po urazach lub kontuzjach. Dzięki ćwiczeniom z elektrostymulacją mięśni, możemy pracować nad kluczowymi obszarami, bez ryzyka. Wielu sportowców odwiedzających Premium EMS w Katowicach, ceni sobie kameralną atmosferę i zieloną okolicę, które również pozytywnie wpływają na skoncentrowanie się nad treningiem indywidualnym EMS.

 

Treningi EMS dla klubów sportowych

Treningi EMS w klubach sportowych mogą być uzupełnieniem tradycyjnych jednostek treningowych dla zespołu albo indywidualnych zawodników. Trening EMS możemy realizować jednocześnie, w tym samym czasie dla maksymalnie 4 uczestników. Trening EMS możemy przeprowadzić w naszym studiu w Katowicach przy ul. Francuskiej 184/6 albo z dojazdem do ośrodka treningowego na terenie całego kraju oraz za granicą.

Jesteśmy otwarci na stałą współpracę, jako wsparcie dla klubów sportowych i związków sportowych. 

 

Administratorem danych osobowych jest Premium EMS Spółka z o.o. KRS: 0000955345, NIP: 9542837012, REGON: 521299949.  Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu dokonania rezerwacji wizyty (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy oraz realizacji usług będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia dokonanie rezerwacji. Pozostałe zasady przetwarzania danych określa Polityka prywatności.

 

Imię:
Nazwisko:
Twój e-mail:
Telefon:
Nazwa klubu (opcjonalnie)
Miejsce treningu:
Studio Premium EMS
Adres własny (dane w treści zapytania)
Podaj liczbę uczestników:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

W celu poznania oferty, prosimy o kontakt lub wypełnienie poniższego formularza wyceny treningów EMS dla sportowców i klubów sportowych.

Indywidualna wycena treningów EMS dla sportowców i klubów sportowych

DOŁĄCZ DO PREMIUM EMS CLUB

Projekt i realizacja SPECTRUM MARKETING 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Premium EMS, ul. Francuska 184/6, Katowice

Sprawdź, jak dojechać?