Pierwszy Trening EMS

w Premium EMS w Katowicach

 

Pierwszy trening EMS będzie trwał ok. 60 min.

Spokojnie, nie będziesz przez całą godzinę intensywnie ćwiczyć. Chcemy pokazać Ci i wytłumaczyć, jak trening EMS działa i jak może zadziałać na Ciebie. Zależy nam na przeprowadzeniu krótkiego wywiadu, określeniu celu i czas na realizację.

 

UWAGA! Z pierwszego treningu EMS możesz skorzystać bezpłatnie, jeżeli zaraz po nim zdecydujesz się na zakup dowolnego pakietu lub karnetu treningów EMS.  Gdy jednak stwierdzisz, że potrzebujesz więcej czasu do namysłu, to na pierwszy trening otrzymasz 50% rabatu i zapłacisz 100 zł zamiast 200 zł, po dołączeniu do Premium EMS Club (czyli do naszego newslettera).

 

 

Co musisz zabrać na pierwszy trening EMS?

Na treningi EMS w Premium EMS, nie musisz nic zabierać, poza ewentualnie sportowym obuwiem, w którym lubisz ćwiczyć (choć możesz też ćwiczyć w skarpetach lub boso). Od nas otrzymasz czystą, specjalną bieliznę do treningu EMS, wodę do uzupełnienia płynów oraz przyjazną atmosferę.

 

UMÓW PIERWSZY TRENING EMS

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) polega na dostarczaniu impulsów elektrycznych bezpośrednio do mięśni za pomocą elektrod.

 

 

Na czym polega trening EMS?

 

Impulsy te wywołują skurcze mięśni, co prowadzi do ich skutecznej stymulacji. W czasie treningu EMS, elektrody są umieszczane bezpośrednio na skórze w określonych punktach, a następnie urządzenie emituje impulsy elektryczne o określonej częstotliwości i natężeniu, które powodują skurcze mięśni.

Trening EMS może być wykonywany na różnych partiach ciała, w zależności od celów treningowych i preferencji użytkownika. Może obejmować mięśnie brzucha, pleców, ramion, nóg, pośladków i innych. W czasie treningu EMS, użytkownik może wykonywać ćwiczenia podczas stymulacji elektrycznej lub pozostawać w spoczynku, podczas gdy impulsy elektryczne skutecznie stymulują mięśnie.

Trening EMS jest często stosowany jako uzupełnienie tradycyjnego treningu siłowego lub jako alternatywa dla osób, które mają ograniczenia w stosowaniu tradycyjnego treningu siłowego. Może pomóc w zwiększeniu siły mięśniowej, poprawie wytrzymałości, redukcji tkanki tłuszczowej, poprawie krążenia krwi i innych korzyściach zdrowotnych.

DOŁĄCZ DO PREMIUM EMS CLUB

odbierz ofertę specjalną na pierwszy trening EMS oraz 10% rabatu na karnety miesięczne lub pakiety treningowe.

Dołącz do Premium EMS Club za darmo!

DOŁĄCZ DO PREMIUM EMS CLUB

Projekt i realizacja SPECTRUM MARKETING 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Premium EMS, ul. Francuska 184/6, Katowice

Sprawdź, jak dojechać?